BLOG ZE SVĚTA ELEKTROKOL

 

Článek Diagnostika baterie elektrokola

DIAGNOSTIKA BATERIE ELEKTROKOLA

Článek o tom, jak zjistit reálný stav baterie elektrokola a jaký je rozdíl mezi obyčejným stavovým reportem a kvalitní diagnostikou. [článek].

Článek Jak zazimovat elektrokolo

JAK ZAZIMOVAT ELEKTROKOLO?

Článek s tipy a doporučeními pro ecyklisty, pro které je zima obdobím cyklistického klidu aneb co je vhodné udělat pro správné zazimování elektrokola [článek].

Článek Jak jezdit na elektrokole v zimě

JAK JEZDIT NA ELEKTROKOLE V ZIMĚ?

Článek s tipy o tom, jak se s elektrokolem připravit na nevlídné zimní období a jezdit v něm bez obav dál. V zimě stejně jako v létě [článek].

Logo JAK PRODLOUŽIT ŽIVOTNOST BATERIE ELEKTROKOLA

Jak prodloužit ŽIVOTNOST BATERIE

6 jednoduchých zásad, které když dodržíte, významně prodloužíte životnost baterie vašeho elektrokola (a v důsledku ušetříte nemalé peníze) [článek].

REPASE BATERIE ELEKTROKOLA? Ano, ale...

REPASE BATERIE ELEKTROKOLA? Ano, ale...

Článek o výhodách a nevýhodách repasovaných baterií pro elektrokola, na co si dát pozor a co požadovat od firem, které repase provádějí [článek].

Článek na téma MAPY.CZ - skvělá cyklonavigace, která nic nestojí

MAPY.CZ - SKVĚLÁ CYKLONAVIGACE, KTERÁ NIC NESTOJÍ

MAPY.CZ nabízí vše, co je třeba pro bezstarostnou navigaci v přírodě, zůstávají však pořád jednoduché na ovládání a navíc jsou úplně zadarmo [článek].

Logo JE ECYKLISTIKA SPORTEM?

JE ECYKLISTIKA SPORTEM?

Zamyšlení na tím, jestli je ecyklistika ještě sport nebo už není - fakta o základních principech fungování elektrokola a měření sportovního výkonu [článek].

Kalkulátor dojezdu elektrokola Bosch Ebike Range Assistant

Kalkulátor dojezdu elektrokola BOSCH EBIKE RANGE ASSISTANT

Inovovaný online kalkulátor dojezdu elektrokola, jehož výsledky jsou velmi blízké reálnému dojezdu. Přidáváme náš tip, aby byl ještě přesnější [článek].

Logo cyklotrasy OKOLO PRAHY

Cyklotrasa OKOLO PRAHY NA ELEKTROKOLE

Opravdová výzva pro nadšené (e)cyklisty. Trasa vedoucí poctivě co nejblíže oficiálním katastrálním hranicím Prahy je dlouhá 131 km a opravdu stojí za to ji mít ve sbírce [článek].

Logo cyklotrasy OKOLO OLOMOUCE

Cyklotrasa OKOLO OLOMOUCE NA ELEKTROKOLE

Další cyklotrasa z našeho seriálu "Okolo krajských měst na elektrokole" kde platí, že cílem je cesta samotná. Tentokrát zavítáme na Moravu. Trasa dlouhá 98 km co nejvíce kopíruje oficiální katastrální hranice města Olomouc [článek].

Logo cyklotrasy OKOLO PLZNĚ

Cyklotrasa OKOLO PLZNĚ NA ELEKTROKOLE

Další cyklotrasa z našeho seriálu "Okolo krajských měst na elektrokole" kde platí, že cílem je cesta samotná. Trasa dlouhá 87 km co nejvíce kopíruje oficiální katastrální hranice Plzně [článek].

BOSCH - novinky pro rok 2020

BOSCH 2020 - inovace od lídra

Pohony pro elektrokola firmy Bosch jsou známé svojí kvalitou a inovacemi. Co nového si připravil jeden z předních světových výrobců pohonů pro elektrokola od roku 2020? Je toho hodně, co posunulo onu pomyslnou laťku zase o kus výš [článek].

  

Poslat stránku známému: