CYKLOTRASY

PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ

 

Tipy na zajímavé trasy s kompletními informacemi a místy na ní, která stojí za to vidět. Všechny naše trasy je možné stáhnout do počítače nebo mobilu ve vysokém rozlišení, vytisknout nebo zobrazit přímo v MAPY.CZ (návod), kde si je upravíte podle vašich preferencí (minimálně start máme každý jinde). Pokud chcete vidět, co vás čeká, pusťte si video z trasy nebo si prohlédněte fotky a videa zajímavých míst na trase včetně dalších užitečných informací.

Máte vlastní tip na zajímavou trasu? Napište nám o ní prosím, nebo ještě lépe, nasdílejte nám ji přímo z MAPY.CZ (návod).

DOPORUČENÍ: Pro plánování tras, navigaci podle nich a ukládání vašich výkonů doporučujeme MAPY.CZ (návod). Kromě webu je k dispozici i šikovná aplikace do mobilu. Hlavními výhodami jsou přehledné turistické mapy nejen ČR, které je možné stáhnout celé do mobilu a používat je na cestách bez přístupu k internetu. Snadné je také naplánování trasy a inteligentní navigace nejen na silnících, ale i v terénu. Další užitečnou funkcí je "Stopař", který zaznamenává vaši trasu a tu si pak po příjedu domů jednoduše uložíte do své vlastní databáze tras v MAPY.CZ. Takovou trasu pak můžete sdílet dál s kamarády nebo se k ní po čase kdykoli vrátit a vyrazit na ni znovu.

 

Logo cyklotrasy OKOLO PRAHY

OKOLO PRAHY

29.8.2019

Délka: 131 km ¦ Zisk nadmořské výšky: 870 m ¦ Náročnost: 4 z 5

Pokud hledáte opravdovou výzvu pro vás a vaše elektrokolo, ve které spíše než o fyzickou kondici jde o to mít dostatečnou časovou rezervu a vůli vytrvat. Trasa vede co nejblíže oficiálním katastrálním hranicím Prahy a poctivě tak naplňuje cíl - objet kolem dokola Prahu.
Podrobnosti + video z trasy ZDE.

 

Na stránku >>> Zajímavá místa Praha s Středočeský kraj

 

Poslat stránku známému: